O nas

Gruszka Nieruchomości jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży zajmującej się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Proponujemy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, pośrednictwa w handlu, a także oferujemy pomoc naszym Klientom w obsłudze prawnej oraz notarialnej. Posiadamy szeroki wybór ofert nieruchomości w dowolnej części wybranego miasta lub jego okolicach, dostosowując parametry do indywidulanych upodobań i potrzeb naszych Klientów. U nas znajdą Państwo zarówno mieszkania, działki, domy, lokale użytkowe, jak również domki letniskowe i grunty, nieruchomości na sprzedaż oraz na wynajem.

Naszym priorytetem i ambicją jest fachowe doradztwo oraz wsparcie Klientów na każdym etapie sprzedaży bądź kupna nieruchomości. Pragniemy, aby Klient czuł się komfortowo i miał poczucie bezpieczeństwa finansowego związanego z doborem kredytu inwestycyjnego oraz hipotecznego. Współpracujemy z geodetami, prawnikami, kancelarią notarialną, agentami ubezpieczeniowymi, a także z rzeczoznawcami majątkowymi, co pozwala nam zapewnić bezpieczeństwo transakcji i rozwiązać na miejscu wszelkie problemy natury prawnej, podatkowej czy inwestycyjnej. Warto dodać, że kooperujemy z lokalnymi inwestorami i developerami, dzięki czemu oferujemy nieruchomości z rynku wtórnego, jak również pierwotnego.

Jesteśmy zespołem z pasją i zaangażowaniem, który ciągle się rozwija, poszukując innowacyjnych pomysłów na spełnienie wszelkich oczekiwań każdego Klienta w zakresie obrotu nieruchomościami oraz bezpieczeństwa transakcji. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie nie zapominając o przyjaznej atmosferze w trakcie współpracy.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

nieruchomości

kursy walut

Notowania walutowe cechują się sporą zmiennością, na co bezpośredni wpływ ma relacja pomiędzy podażą, a popytem. Istotny wpływ na dany kurs poszczególnych walut mają czynniki ekonomiczne, takie jak: poziom inflacji, wysokość krajowych stóp procentowych, stopa bezrobocia a także wzrost gospodarczy. Klienci nabywający lub sprzedający waluty biorą pod uwagę nie tylko swoje plany zakupowe nieruchomości i inwestycyjne, ale również zwracają uwagę na wydarzenia wpływające na kursy walut.

Nasza agencja dbając o każdy szczegół obrotu nieruchomościami stara się zbadać każdy sygnał, który ma znaczenie w interpretacji wyników zmienności walutowej, aby nasi Klienci dokonali najlepszego wyboru inwestycyjnego.

zgłoś nieruchomość

kontakt

masz pytania?

Biuro Nieruchomości GRUSZKA
Gruszka Nieruchomości

Wejherowo 84-200
ul.Sobieskiego 292A/1
tel.: (58) 778-22-44
email: biuro@gruszka-nieruchomosci.pl

Mariusz Gruszka
uprawnienia zawodowe nr 16346
tel.: 668-40-68-39
email: mariusz@gruszka-nieruchomosci.pl

Marzena Mamet
tel.: 696-63-52-10
email: marzenamamet@gruszka-nieruchomosci.pl